Новий ЖК «Фестивальний» у Дніпрі: яскрава обкладинка

14:27  |  21.05.2024
Новий ЖК "Фестивальний" у Дніпрі: яскрава обкладинка

Нещодавно було заявлено про продовження будівництва ще одного житлового комплексу у Дніпрі. Він вирізняється не тільки своїм розташуванням та плануванням, а ще і доволі незвичним зовнішнім виглядом. До того ж, архітектори заявляють, що друга черга будівництва буде мати деякі особливості та відмінності від першої. Втім, про все по порядку.

Перша черга будівництва

Житловий ансамбль «Фестивальний» представляє собою вражаючий проект від Дніпровської корпорації «Перспектива», який складається з дев’яти будинків різної висоти, від 5 до 16 поверхів.

ЖК «Фестивальний» відзначається своїм унікальним дизайном. Використання алюмінієвого каркасу, декоративних елементів, вишуканих вставок і великих панорамних вікон надають комплексу сучасності і стилю. Ці вікна не лише забезпечують достатнє природне освітлення, а й відкривають чудові краєвиди міста та річки.

Житло в комплексі «Фестивальний» постачається з вже підведеними комунікаціями, такими як інтернет, телефон, телебачення, з встановленими лічильниками, системами кондиціонування та готовою звукоізоляцією. Особливістю цього житлового комплексу є його зручне розташування поруч з соціально-побутовими та розважальними закладами, а також близькість до берега Дніпра.

Житловий комплекс «Фестивальний» пропонує своїм мешканцям повний спектр комфорту:

Розташування:

 • Лише 1 хвилина до супермаркету VARUS;
 • 2 хвилини ходьби до річки Дніпро;
 • 10 хвилин до магазинів «Фокстрот» та «Ельдорадо»;
 • 11 хвилин до оглядового майданчика;
 • Розташування у престижній, діловій частині міста.

Концепція:

 • Житловий комплекс преміум-класу;
 • Складається з 9 будівель;
 • Футуристичний дизайн фасадів;
 • Великі панорамні вікна з видом на Дніпро;
 • Ландшафтне озеленення внутрішнього двору.

Сервіс:

 • Автономне опалення всього комплексу;
 • Озеленення території навколо будівель;
 • Пішохідні зони для прогулянок;
 • Сучасні дитячі майданчики;
 • Підземний та гостьовий паркінги.

Плани нового будівництва

Навіть у складні часи, коли виникають нові виклики, компанія «Каркас-Дніпро» продовжує розвиватися та впевнено дивиться у майбутнє. Завдяки потужному внутрішньому потенціалу, гнучкості та прагненню до постійного вдосконалення, розробники мають можливість не лише зберігати високі стандарти роботи, але й йдемо вперед ще швидше.

Нещодавно було успішно завершено проект другої черги житлового комплексу «Фестивальний», який вже здобув визнання серед жителів міста. Цей етап включав будівництво двох житлових будинків (Будинок-3 та Будинок-4) та підземного паркінгу між ними. Комплекс розташований у зручному районі Дніпра, на перетині вулиць Вернадського та Колодязної, загальна площа його становить 23 500 кв. м.

Одним із ключових досягнень проекту стала значна економія на обсягах залізобетонних конструкцій. Завдяки оптимізації проекту та впровадженню інноваційних технологій, розробникам вдалося скоротити витрати бетону на 3000 кв. м. Це не лише позитивно вплинуло на економіку проекту, але й свідчить про нашу відповідальність перед довкіллям.

«Каркас-Дніпро» – це команда професіоналів, яка прагне досягати найкращих результатів у кожному проекті. Вони навіть в умовах війни створюють сучасні та комфортні житлові комплекси, які стають справжньою окрасою міста.

Висновки

Таким чином, можна констатувати що процес будівництва нового та якісного житла в Дніпрі не зупиняється, навіть не зважаючи на постійні ракетні обстріли. Оскільки компанія «Перспектива» зробила відповідне замовлення проектантам для коригування проекту, можна очікувати відносно швидкого початку робіт.

Зручне розташування робить комплекс привабливим для тих, хто цінує комфорт та близькість до необхідної інфраструктури.

Нові будинки будуватимуться з використанням новітніх технологій та високоякісних матеріалів. Це гарантує не лише довговічність та надійність конструкцій, але й створює комфортні умови для проживання.

Підземний паркінг, який стане частиною комплексу, дозволить мешканцям не турбуватися про пошук місця для паркування свого авто. Будівництво другої черги ЖК «Фестивальний» – це не лише нові квадратні метри житлової площі для дніпрян, але й нові робочі місця та імпульс для розвитку місцевої економіки.

«Ми пишаємося тим, що можемо бути частиною проекту, який робить наше місто кращим», – зазначає представник компанії «Каркас-Дніпро». «Ми впевнені, що ЖК «Фестивальний» стане затишним домом для багатьох родин.»

Очікується, що будівництво другої черги ЖК «Фестивальний» буде завершено у 2026 році.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: