Особливості брезентової тканини і сфери її застосування

11:49  |  17.06.2022
Брезент, Днепр
Новости компаний

Брезентову тканину відносять до технічних завдяки властивостям брезенту. В залежності від виду та процесу обробки він може мати водовідштовхувальні та вогнестійкі якості, а також характеризуватися високою щільністю. Головна перевага брезенту ‒ його універсальність, що дозволяє застосовувати його для виготовлення тентів, укриттів, одягу та навіть пакувань.

Технічні тканини мають бути якісними ‒ замовляйте їх в каталозі інтернет-магазину Тексіка.

Яким буває брезент?

Брезент у першу чергу має велику щільність. У процесі обробки йому додають й інші характеристики, які роблять цю тканину зручною для виготовлення товарів побутового споживання.

  1. Вогнестійкий брезент. Цей матеріал частіше використовується поруч з високими температурами ‒ у металургії, для пошиву одягу пожежникам, у нафтовій промисловості та інших галузях, де є постійний контакт з полум’ям або надзвичайним теплом.
  2. Водовідштовхуючий брезент. У процесі виготовлення такої тканини використовується спеціальна пропитка, що запобігає потраплянню води у брезент та під нього. При цьому такий матеріал все ще можете пропускати повітря, адже щільність майже не змінюється у процесі обробки.

Також існує біостійкий брезент, який має властивості, що запобігають утворенню чи розмноженню грибка. Такий матеріал є особливо актуальним для захисту дерева ‒ наприклад, у будівництві або столярському ремеслі.

Що можна зробити з брезенту?

Головна перевага брезентової тканини ‒ її витривалість до впливу екстремальних умов. Логічно, що брезент перш за все використовують для створення технічного одягу та туристичного спорядження. Це тенти, чохли для техніки, мішки та рюкзаки, а також рукавиці, комбінезони та інші вироби. Попри зручність та надійність брезенту, його рідко або взагалі не використовують для виготовлення звичайного одягу або домашнього текстилю через велику щільність та складність придання цій тканині насиченого кольору.

Виготовлення виробів з брезентової тканини поширено у першу чергу в таких галузях:

  1. Сільське господарство. З брезенту можна зробити якісні рукавиці та захищені від вологи та мікроорганізмів мішки, а також різноманітні укриття.
  2. Виготовлення спортивного одягу. Брезентова тканина ‒ головний матеріал для створення надійного туристичного спорядження. Намети, похідні меблі, плащі ‒ все це можна зробити з брезенту.
  3. Будівництво. Особливою популярністю брезент користується для виготовлення дахів альтанок, сидінь гойдалок, а також для укриття дерев’яних матеріалів на час процесу будівництва.
  4. Військова галузь. Брезент тривалий час використовується для пошиття спеціального одягу, військових тентів, тактичних аксесуарів тощо.
Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:
Популярное за неделю
Нові плани масштабного будівництва у Дніпрі

Хоч і продовжується кривава та масштабна війна, в Дніпрі не припиняють складати плани на подальший розвиток міста. Серед них як будівництво окремих об’єктів, так і більш масштабної забудови. Все це періодично розглядається на різноманітних архітектурних…

Оставьте комментарий

*

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: