Тонкий матрац: розбираємося з характеристиками

09:10  |  05.01.2025
Матрас
Новини компаній

Щоб життя було нормальним, недостатньо здорового харчування. Обов’язково потрібно подбати про гарний відпочинок. Інакше вранці доведеться часто прокидатися з головним болем або втомою у всьому організмі. А це означає, що бажано відвідати сайт магазину «Barin House» https://barin.ua/ua/matrasy/tip_matrasa-is-futony_i_toppery/ і подивитися, які матраци там сьогодні пропонуються і чи підійде тонкий матрац для використання. Виробники сьогодні пропонують різні моделі, що полегшує можливості вибору.

Дивимося на жорсткість

Раніше замість матраців на ліжках використовували перини, тому вибір жорсткості практично повністю відпадав. Нині всі матраци за жорсткістю поділяються на кілька категорій. І треба дивитися, який варіант найбільше підходить. При цьому необхідно враховувати свій вік, вагу, особливості організму, захворювання тощо. Жорсткість матраців буває: м’яка, середня, жорстка, підвищена.

Особливо потрібно потурбуватися про свого хребта під час сну. І не грає ролі, людина вважає за краще спати на спині, на боці або на животі.

Якщо йдеться про людину, що відрізняється середнім ростом і нормальною масою тіла, для неї більше підійде м’який матрац. На ньому буде дуже зручно спати. Та й хребет всю ніч перебуватиме у правильному положенні. А от людям, у яких надмірна вага, знадобиться жорсткіший матрац. Іншої альтернативи не передбачається. Але й ріст відіграє велику роль. Якщо ріст у людини великий, та й вага пристойна, фахівці радять матраци середньої жорсткості.

Особисті переваги

При виборі матраца для ліжка потрібно враховувати і свої переваги положення тіла під час сну. Не всі люди можуть знати, в якому положенні вони перебувають на ліжку під час сну. Але помітити, як вони засинають та прокидаються, може кожен. Це буде підказкою, який матрац у магазині «Barin House» потрібно вибирати.

Отже, розуміємося на варіантах положення тіла під час сну. І дивимося, до яких матраців варто уважніше придивитися.

  1. Якщо людина звикла спати на животі, не потрібно купувати надто м’який матрац. Важливо домогтися, щоб у нічний час вигини хребта не надто напружувалися.
  2. За переваги сну на спині не підходять ні занадто м’які, ні дуже жорсткі матраци. Сідниці людини повинні занурюватися в матрац, а от поперек потребує рівної поверхні. Ось і виходить, що потрібно вибирати матрац середньої твердості.
  3. Коли людина вважає за краще спати на правому або лівому боці, занадто жорсткий матрац не варто купувати. Ні стегно, ні плече не повинно тривалий час відчувати жорстку поверхню. Підходить матрац середньої твердості.

Велику роль грає вибір правильного зонування матраца. Йдеться про зони, в яких використовуються пружини різного ступеня пружності. Але це більше відноситься до матраців із пружинним блоком. Потрібно домагатися, щоб під час сну хребет перебував у прямому положенні.

У меблевих магазинах можна зустріти не тільки пружинні та безпружинні, а й вакуумні матраци. Кожен варіант має свої як переваги, так і недоліки. Але слід уважніше придивитися до топперів. Йдеться про тонкі матраци з унікальною конструкцією. Їх зазвичай купують у двох випадках: коли поверхню старого матраца необхідно вирівняти або потрібно змінити рівень жорсткості поверхні спального місця. Топпер підходить і для дивана.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Популярное за неделю
Оставьте комментарий

*

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: